מכשור עזר – לייזר לטיפול בכאבים

MachsireyEzerInnerP_09

מכשור עזר – מכשיר לייזר לטיפול בכאבים

מכשיר Handy Cure, הינו מכשיר לשימוש ביתי אשר מאושר על ידי משרד הבריאות הישראלי, FDA האמריקאי, והשוק האירופי. המכשיר הינו מכשיר המבוסס על אנרגיית לייזר פועמת המשלבת:
אנרגיית אור אינפרא אדום רחבת פס
אנרגיית אור אדום גלוי
פולסים
שדה מגנטי סטטי
אנרגיה משולבת זאת, מאפשרת לכל בני המשפחה בהתאם לאורח החיים אותו הם מנהלים, להקל על כאבי גב, כתפיים, שורשי כף יד, בהונות כפות הרגליים וכדומה. יתרון מכשיר Handy Cure ריכוז אנרגיה המבוססת על ארבעה אלמנטים תחת פעולה אחת, מאפשרת לכל בני המשפחה להיעזר במכשיר לטיפול בכאבים הנובעים:
מתח בחגורת הכתפיים,
כאבים בשורש כף יד עקב שימוש תדיר בעכבר,
לחצים על מפרק הירך,
כאבי ברכיים,
עומס על שריר הארבע הראשי (שריר הירך הקדמית)
כל אלה ותחושות כאב אחרות שמתעוררות, מוצאים ביטוי לטיפול בעזרת Handy Cure. המכשיר מכיל תכניות עבור רוב סוגי הכאב במטרה, לאפשר טיפול והקלה בעוצמת הכאב ברגע שהוא מתעורר.

איך פועל המכשיר?

נניח נחבלתם באחד השרירים בתהליך זה מיקרו סרקולצייה של הדם נפגמת. כתוצאה מהפגיעה, אספקת החמצן נפגעת, חומרי הפסולת לא מתנקים ומצטברים בתאים, מערכת העצבים קולטת את התהליך ומאותתת בעקבות דלקות שנוצרות במקומות השונות, פועל יוצא מכך תחושת כאב משתנה. איחוד האנרגיות של המכשיר נועד לשפר את זרימת הדם, לסייע בתהליך ניקוי הפסולת מהתאים ועל ידי כך להקטין את עוצמות הכאב.

תדירות השימוש הרצויה

5-10 דקות מידי יום במשך עשרה ימים עד שבועיים. לרוב, ניתן להרגיש הקלה כבר מהטיפול הראשון, אולם כדי לשמור על התוצאות ולהימנע מחידוש עוצמת הכאב, מומלץ להשתמש פעם ביום במשך 10 ימים עד שבועיים.
מכשיר Handy Cure, נועד לשם תחזוקה וטיפול במקרים בהם מתגלים כאבים. בעזרת המכשיר, ניתן לטפל בדלקות ולהימנע מתחושת כאב ממושכת.
ניתן להגיע אלינו לקבלת הדרכה על תפעול המכשיר ומענה לשאלות על יעילות המכשיר.

התקשרו אלינו לקבלת פרטים נוספים ולקביעת מועד טיפול

טלפון: 04-6760489 או מלאו טופס צור קשר מהיר


מדרסים זה שווננפלד אורטופדיה