נעלי SCARPA

שווננפלד אורטופדיה – נעלי SCARPA

חברת SCARPA הינה חברה איטלקית, בעלת שורשים חזקים של מסורת מחד וחדשנות מאידך.
החברה, אשר הוקמה ב-1938 עדיין נמצאת בבעלות משפחתית ומשרדיה הראשיים נמצאים באותו האזור בצפון איטליה שם הוקמה לפני למעלה מ-70 שנה.
בתחילת דרכה, המשימה הראשונית של מייסד החברה, הייתה לקבץ את כל הסנדלרים המובחרים שעסקו בייצור נעליים במלאכת יד באזור על מנת לייצר את הנעליים הטובות ביותר.
הנעליים יוצרו בעבודת-יד בקצב של 4 עד 15 זוגות ביום ונמכרו לכפריים מקומיים אשר חיפשו נעליים שיהיו נוחות ועמידות לאורך זמן.
ב-1956 החברה נקנתה על ידי האחים ממשפחת PARISOTTO והחברה התפתחה ושגשגה תחת ניהולם.
גויסו סנדלרים מומחים נוספים והחברה ייצרה כ-60 זוגות ביום.
בסוף שנות ה-50 השמועה על איכויות הנעליים של חברת SCARPA התפשטה ברחבי איטליה.
SCARPA הייתה בין הראשונות לזהות את הצרכים של תרבות הטיפוס והטיולים שהלכה והתפתחה במהירות באיטליה, ובין הראשונות לייצר נעליים עם מאפיינים ייעודיים למטרות הללו.
מאפיינים אלו, יחד עם המסורת החזקה של עמידות לאורך זמן והתאמה מושלמת הביא לכך שרבים מהמטפסים הראשונים השתמשו בנעלי SCARPA.
בשנות ה-70 SCARPA המשיכה להתפתח וייצרה את מגף הראלי הראשון לסקי אלפיני ואת המגף הראשון מפלסטיק הייעודי לטיפוס לגבהים קיצוניים הידוע בעולם כ- VEGA. במגף זה השתמשו רבים מחלוצי צמרת המטפסים והחוקרים בהימלאיה ובאנטרקטיקה ואומץ על ידי צבאות רבים ובניהם – ארה”ב, צרפת וספרד לשימוש לוחמים בתנאי קיצון.
SCARPA המשיכה להיות החלוצה והראשונה בפרמטרים רבים ובניהם הייתה החברה הראשונה לייצר מגף עם ממבראנת גור (הידוע כ GORE TEX), והראשונה לייצר מגף טלמרק (TELEMARK) וב-2007 הייתה הראשונה לייצר מגף טלמרק לתחרויות אלפיניות.
כיום, הדור הבא של משפחת PARISOTTO ממשיכים בחזון לחדשנות ופיתוח על מנת לייצר את הנעליים הטובות ביותר לטיולים, טיפוס הרים, סקי וטיפוס מקצועי.
GRAVITY מייבאת לישראל אך ורק את הסדרות האיטלקיות אשר מיוצרות באיטליה בתהליך של עבודת יד והמוגדרות כטובות ביותר בתחום.

שווננפלד אורטופדיה עובדת בקשר ישיר עם הספק הישראלי, ובכך ניתן לענות על הדרישות של המטופלים ולהתאים לפי הצורך את סוג הנעל ולשלבה עם המדרסים האנטומיים אשר מיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת ויכולים לתת מענה לבעיות כמו כאבי רגליים, ברכיים וגב הנובעים מעומס יתר כמו אצל ספורטאים וחיילים.

התקשרו אלינו לקבלת פרטים נוספים ולקביעת מועד טיפול

טלפון: 04-6760489 או מלאו טופס צור קשר מהיר


מדרסים זה שווננפלד אורטופדיה